درحال بارگذاری...

اجرای طرح تفصیلی تابلوهای تبلیغاتی مشهد در سال آینده

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد با اشاره به جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز ۱۲ محور مشهد از اجرایی شدن طرح تفصیلی تابلوهای تبلیغاتی در سال آینده خبر داد .
به گزارش مجله خبری محیطی ، احمد محبی در خصوص ساماندهی تابلوهای تبلیغات شهری بیان کرد : تابلوهای تبلیغات شهری به صورت استند ، بیلبورد ، تلویزیون‌های شهری و پل‌های عابر یپاده در سطح شهر وجود دارد .
وی افزود : براساس مصوبه شورای اسلامی شهر و با همکاری مراجع قضایی اقداماتی برای ساماندهی تابلوهای تبلیغات شهری در محورهای مشهد صورت گرفته است .
مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد تصریح کرد : برهمین اساس در حال حاضر تابلوهای تبلیغاتی در محورهای بلوار وکیل‌آباد تا انتهای خیابان نخریسی ، پایانه مسافربری امام رضا (ع) تا حرم مطهر رضوی ، چهارراه ابوطالب تا میدان شهدا و انتهای بلوار مصلی و همچنین محور میدان ۱۵ خرداد تا فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد ساماندهی و چندین مورد غیر مجاز دیگر از سطح شهر جمع‌آوری شد .
محبی خاطر نشان کرد : اخطاریه‌های مربوطه قبل از جمع‌آوری به صاحبان تابلوهای تبلیغاتی ارائه شده است و خوشبختانه با ارسال اخطاریه شهروندان زیادی نسبت به جمع‌آوری تابلوی خود اقدام کردند اما با این حال در محورهای ذکر شده ۲۰۱ مورد تابلوی غیرمجاز جمع‌آوری شد .
وی با بیان اینکه برای جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز ۱۳ تیم گشتی در سطح شهر حضور دارند اضافه کرد : با مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد ۱۲ محور دیگر که هر کدام محورهای مهم مناطق شهر مشهد می‌باشد انتخاب و برای ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی آن کارگزار معرفی شده است .
مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در خصوص استاندارد تابلوهای تبلیغاتی ادامه داد : براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد نصب تابلوی تبلیغاتی بر روی پشت بام‌ها غیرمجاز و شهروند در نصب تابلوی تبلیغاتی واحد صنفی خود باید به عرض معبر ، عرض ملک و ارتفاع ملک توجه داشته باشد .
محبی در پایان اضافه کرد : در حال حاضر در حال تهیه طرح تفصیلی تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر مشهد هستیم که بتوانیم با اجرا شدن آن در سال آینده با یک برنامه‌ریزی دقیق و جانمایی مناسب تابلوهای تبلیغاتی را در سطح شهر مشهد نصب کنیم .