درحال بارگذاری...

اختصاص تابلوهای تبلیغاتی ورودی شهر قزوین به نماز

مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین اعلام کرد : انجام تبلیغات محیطی در سطح شهرهای استان و آزاد راه های منتهی به قزوین از مصوبات کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی اجلاس نماز می باشد که باید از سوی مدیران دستگاه های مرتبط و شهرداری ها مورد توجه و عنایت قرار بگیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیطی ، نصرت الله علیرضایی در این باره افزود : بر اساس این مصوبه و تاکید ستاد اقامه نماز کشور از تاریخ ۲۰ دی ماه تا ۵ بهمن ماه سال جاری باید نسبت به تبلیغات محیطی با محوریت اجلاس سراسری نماز اقدامات لازم صورت گیرد .
دبیر کمیته اطلاع رسانی بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز تاکید کرد : اختصاص تابلوهای تبلیغاتی آزاد راه های زنجان به قزوین / رشت به قزوین و تهران به قزوین ، اختصاص تعدادی از تابلوهای تبلیغاتی درون شهری ، شهرهای مختلف استان توسط شهرداری های استان و همچنین اختصاص فضای تبلیغی ایستگاه های اتوبوسرانی و نیز اتوبوس های درون شهری شهرداری قزوین برای تبلیغات موضوع اجلاس نماز از جمله دغدغه ها و موضوعاتی است که باید در راستای تبلیغات محیطی اجلاس مذکور انجام شود .
وی خاطرنشان کرد : درج « بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز» در تاریخ « یکم بهمن ماه سال ۹۴» و «در شهر قزوین» ، مکان برگزاری اجلاس – دانشگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره)». به همراه انتخاب جملات مناسبی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره نماز و اهمیت آن و در نهایت استفاده از نمادهای دینی شهر قزوین در تابلوهای تبلیغاتی از جمله مواردی است که باید در متون تبلیغی مورد استفاده قرار گیرد .
مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین در پایان اضافه کرد : توجه به این موضوع و رعایت موارد از سوی معاونت امور عمرانی استانداری به دستگاه ها و شهرداری ها ابلاغ شده است .